fbpx

Provozní doba 

Poslední objednávky přijímáme 15 minut před koncem.

PO-ČT 18:00 – 00:00

PÁ-SO 18:00 – 03:00

Prostějov +420 777 905 044

Olomouc +420 737 075 494

Přijedeme při objednávce nad 299Kč 

 

Cena za dopravu Prostějovsko a Olomoucko 

Zelená zóna – zdarma

Modrá zóna – 99,-

Fialová zóna – 149,-

Červená zóna – 199,-

Béžová zóna – 249,-

Přebíráme objednávky od 299Kč. Po Prostějově i Olomouci je rozvoz zdarma. Při objednávce nad 1000Kč přijedeme zdarma i mimo Prostějov a Olomouc!

Pokud chcete objednat na určitý den, nebo hodinu, napište nám to do poznámek.

 

Pořádáte párty a chcete ji zásobovat?

Pokud se s námi domluvíte předem, zajistíme Vám nejen alkohol a náš ostatní sortiment, ale také další sortiment, který nemáme v nabídce.

 

Máme i více, než pouhý alkohol!

Podívejte se na náš celý sortiment zde.

 

Rozvoz alkoholu na Prostějovsku i Olomoucku

Pořádáte party v Prostějově, Olomouci, či okolí a došel vám alkohol? Nebo jste jen dostali chuť a nechce se vám jít nakupovat? Napište nám nebo zavolejte a my vám alkohol dovezeme až domů! Cena za rozvoz alkoholu je pro Prostějov i Olomouc zdarma. Ceny alkoholu jsou nižší než v nonstopech či na benzinových stanicích. Už nemusíte v noci složitě shánět předražený alkohol.

 

Nejčastější otázky a odpovědi

 

Jak si můžeme objednat? 

Objednejte si přes náš web https://alcoholexclusive.chooice.app/

Stále můžete objednávat také telefonicky (Prostějov +420 777 905 044, Olomouc +420 737 075 494), ale byli bychom radši za využití našeho nového objednávkového systému. Telefonické objednávky budou brzy zrušeny.

Pokud potřebujete něco speciálního, napište nám předem na e-mail objednavky@alcoholexclusive.cz a domluvíme se.

Není možné si objednat přes Facebook ani Instagram.

 

Můžeme si pro objednávku přijít k Vám?

Vyzvednutí zatím není možné, ale pracujeme na tom, abyste si pro objednávku mohli přijít v nejbližší době také na některou z našich poboček.

 

Můžeme u Vás platit jen hotově, nebo i kartou?

Můžete platit jak hotově tak i kartou.

 

Dovezete nám cigarety? 

Opět záleží především na tom, kolik toho máme před Vámi. Minimální objednávka u nás musí být 499,-. Jelikož cigarety nemáme v nabídce, platba cigaret je možná pouze hotově.

 

Dovezete nám objednávku v ten stejný den? 

Jsme expresní dodávková služba. To znamená, že Vám objednávku dovezeme ještě ten stejný den v okresu Prostějov a Olomouc. Pokud si přejete jiný den, či konkrétní hodinu, napište nám to do poznámek u objednávky.

 

Za jak dlouho nám objednávku přivezete?

Běžně se dodání objednávky pohybuje mezi 15-40 minutami. Pokud je pátek, či sobota večer, může se stát to, že budete čekat třeba i hodinu. Záleží, kolik toho máme před Vámi.

 

Pošlete nám objednávku poštou do jiného města? 

Je to pro nás logisticky složitější, ale pokusíme se vám vyhovět. Ovšem dodání může trvat třeba i týden, nejsme klasický e-shop, který zasílá zboží poštou. Zaměřujeme se především na expresní dodání ve vyznačených oblastech.

 

Upozornění! 

Cigarety nemáme v nabídce! Pokud opravdu chcete, abychom Vám vzali cestou cigarety, musí být minimální objednávka 499Kč. Platba cigaret je možná pouze hotově. Je to pro nás zdržení a to znamená, že se opozdíme i pro další zákazníky. Děkujeme za pochopení.

 

Zde k nahlédnutí naše Obchodní podmínky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Zákaz prodeje alkoholu mládeži do 18 let!
Skrýt